Δήλωση πρόθεση ορκωμοσίας των προπτυχιακών φοιτητών και των προπτυχιακών φοιτητριών του Τμήματος Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών για την ορκωμοσία εξεταστικής περιόδου Σεπτεμβρίου, ακαδημαϊκού έτους 2023-2024

Όσοι φοιτητές έχουν ολοκληρώσει τις υποχρεώσεις τους , σύμφωνα με το ενδεικτικό πρόγραμμα σπουδών του Τμήματος για τη λήψη του διπλώματος τους, παρακαλούνται να στείλουν e-mail από τον ιδρυματικό τους λογαριασμό, στο e- mail της Γραμματείας, info@topo.auth.gr, δηλώνοντας την πρόθεση ορκωμοσίας, μέσα από την αίτηση που θα βρείτε συνημμένη, από τη Δευτέρα 14-10-2024 έως την επόμενη Δευτέρα, 21-10-2024.

Για την τελική αίτηση ορκωμοσίας θα σταλεί e-mail στον ιδρυματικό λογαριασμό των φοιτητών.

Η ορκωμοσία θα πραγματοποιηθεί στις 16 Δεκεμβρίου 2024 και ώρα 13:00 μμ, στην Αίθουσα Τελετών του ΑΠΘ.

Ανακοινώνεται ότι, η παρουσίαση και εξέταση των διπλωματικών εργασιών των προπτυχιακών φοιτητών και φοιτητριών εξεταστικής περιόδου Σεπτεμβρίου, ακαδημαϊκού έτους 2023-2024, θα γίνει σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Τομέας Γεωδαισίας και Τοπογραφίας

Την Τετάρτη 13 Νοεμβρίου 2024

Τομέας Κτηματολογίου, Φωτογραμμετρίας και Χαρτογραφίας

Την Πέμπτη 14 Νοεμβρίου 2024

Τομέας Συγκοινωνιακών και Υδραυλικών Έργων

Την Παρασκευή 15 Νοεμβρίου 2024

Επισυνάπτεται η σχετική αίτηση και παρακαλείσθε να συμπληρώσετε όλα τα πεδία με μικρά-πεζά γράμματα (παύλα όπου δεν έχετε να συμπληρώσετε κάτι). Επίσης, τα στοιχεία που ζητούνται στα Αγγλικά, να συμπληρωθούν σύμφωνα με την αστυνομική ταυτότητα.

Αίτηση-πρόθεσης-ορκωμοσίας-περιόδου-Σεπτεμβρίου-2023-24