Αίτηση ανάθεσης προπτυχιακών διπλωματικών εργασιών χειμερινού εξαμήνου, ακαδημαϊκού έτους 2024-2025

Ανακοινώθηκαν από τους τομείς, οι θεματικές περιοχές εκπόνησης προπτυχιακών διπλωματικών εργασιών χειμερινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2024-2025, σύμφωνα με προηγούμενη ανακοίνωση.

Καλούνται οι φοιτητές που έχουν τις προϋποθέσεις (να έχουν εξεταστεί με επιτυχία σε σαράντα (40) μαθήματα -μαζί με το Φυσικό Περιβάλλον των Μετρήσεων, για όσους το είχαν στο Πρόγραμμα Σπουδών τους και έχουν εξεταστεί επιτυχώς σε αυτό και να βρίσκονται στο 9ο και μεγαλύτερο εξάμηνο) και ενδιαφέρονται, να στείλουν ηλεκτρονικά από τον ιδρυματικό λογαριασμό τους, στο info@topo.auth.gr. από αύριο, 10-10-2024 έως 20-10-2024, την αίτηση ανάθεσης διπλωματικής εργασίας, σύμφωνα με το συνημμένο υπόδειγμα.

Σημειώνεται ότι, η αίτηση πρέπει να είναι υπογεγραμμένη από τους ενδιαφερόμενους φοιτητές και από τους διδάσκοντες (ψηφιακά).

Οι φοιτητές, σε περίπτωση που δεν υπάρχει ψηφιακή υπογραφή του διδάσκοντα, θα στέλνουν την αίτηση σκαναρισμένη, αφού οι διδάσκοντες υπογράψουν με φυσική υπογραφή.

Επισυνάπτεται η αίτηση ανάθεσης Δ.Ε.

Έντυπο-Aίτησης-Ανάθεσης-ΔΕ